ACS-OVSVS
Opvangschaal voor voedersilo's (210mm)
Op voorraad
€ 12,49
Stevige kunststof opvangschaal voor voersilo's
- Duurzame, transparante opvangschaal van polycarbonaat
- Voor extra hygiëne bij de voerplek
- Kan ook als voerschaal worden gebruikt
- Geschikt voor verschillende voersilo's
Transparante opvangschaal voor voersilo’s
Met deze opvangschaal kun je voorkomen dat voerresten of zaadhulzen de grond onder de voersilo vervuilen. Het voer kan ook direct in de schaal worden aangeboden.
Extra hygiëne bij de voerplek
Grotere tuinvogels zoals merels kunnen niet eten aan voersilo's met zitstangen of -ringen, maar profiteren van een opvangschaal en kunnen zo ook mee-eten. Houd er echter rekening mee dat ook vogelsoorten zoals duiven toegang tot het voer kunnen krijgen, wat soms nadelig kan zijn.
De stevige opvangschaal van kunststof kan eenvoudig met een schroefsysteem aan de onderkant van veel voersilo's worden gemonteerd. De gaten rondom zorgen voor goede waterafvoer en houden het voer langer vers.
Over deze opvangschaal voor voersilo's:
- Stevige opvangschaal van polycarbonaat
- Voorkomt dat voerresten op de grond vallen
- Biedt vogels een extra voederplek
- Compatibel met verschillende voersilo’s (Aniculis, Jacobi Jayne, Droll Yankees en CJ Wildlife)
- Kan gecombineerd worden met onze paal voor voersilo’s
- Afmeting: 21 x 21 x 2 cm (L x B x H)
Wat er wordt geleverd als je dit product bestelt?
1 x Opvangschaal voor voedersilo's (210mm) | Zonder voedersilo
Veelgestelde vragen (FAQ's) over deze opvangschaal:
Hoe wordt de opvangschaal gemonteerd?
De opvangschaal wordt met een schroefsysteem aan de onderkant van de voersilo bevestigd, wat zorgt voor stabiliteit en een veilige bevestiging.
Kan de opvangschaal met een paal worden gecombineerd?
Ja, de opvangschaal is zo ontworpen dat deze ook kan worden gebruikt in combinatie met onze paal voor voersilo’s.
Wordt het voer door de wind uit de schaal geblazen?
De licht verhoogde rand van de opvangschaal zorgt ervoor dat het voer bij lichte wind in de schaal blijft liggen. Bij harde wind is het echter aan te raden om de voersilo met opvangschaal op een beschutte plek te plaatsen.
Kan ik de opvangschaal zonder extra gereedschap bevestigen?
Ja, de opvangschaal wordt geleverd met een schroefsysteem dat geen extra gereedschap vereist, waardoor het eenvoudig te bevestigen is aan compatibele voersilo’s.
Artikel-Nr.: | ACS-OVSVS |
---|---|
Levertijd | ca. 1 - 3 werkdagen |
Kleur(en): | doorzichtig / transparant |
Materiaal: | Polycarbonaat |
Afmeting | Diameter: 210mm |
Hoogte: | 20mm |
Bescherming tegen grote vogels: | Geen |
Bescherming tegen Eekhoorns: | Geen |
Schrijf uw eigen review